Lietuviski filmai

Augantis pašto gamybos buvimas

parašė , 2013-05-02 20:01

Yra daug greitieji kreditai internetu atvejų, kai mes matome tam tikrą rūšį iškraipymo ant ekrano, žiūrėdami filmus ar video. Kartais mes randame trūkumą aiškumo audio ar pusiausvyros nebuvime tarp girdimosios ir video kokybės. Kartais, atrodo, video sutepa, ar paantraštės neatitinka sąvaržos ant ekrano. Kad nuspręstumėte tokius sunkumus, skelbkite gamybos komandos darbus tam, kad nuneštumėte spragas video ir audio.

Kompanijų didelis kiekis leidžia pinigus šaudyme sąvaržos ar dokumentinio filmo ar filmo. Garsenybės yra pakviestos; paslaugos yra panaudotos, ir jie užmokėjo gražius kiekius. Prabangios vietos yra išrinktos, kad duotų ilgalaikį poveikį auditorijos protui. Tačiau, pašto gamyba tampa būtina, kad sukurtų ir panaudotų padarinius rūpestingai ir atsargiai. Milijonai dolerių yra panaudoti geriausios produkcijos parūpinime
Skaityti visą straipsnį “Augantis pašto gamybos buvimas” »

Negyvos apžvalgos aušra.

parašė , 2012-10-20 15:36

George Romero Mirusiųjų Aušra gavo perdirbimo gydymą 2004 leidus Zach Snyder. Snyder naudoja Romero originalią šaltinio medžiagą ir davė jai naują gyvenimą. Romero klasikinio zombio staigaus judesio vaizdo gavimas iš naujo yra dabar užpildytas sukrešėjusio kraujo, baisių scenų ir pernelyg storyline. Deja, kai kurie iš sąmokslo prietaisų mažina visaapimantį siaubo filmo poveikį.

Mirusiųjų aušra prasideda nuo veiksmo investavimas supakuotos sekos, kuri vyksta tame, kas turi būti ramybe ir ramiais priemiesčiais. Sarah Polley charakteris brutaliai yra užpultas jos kaimynų. Kadangi ji bando pabėgti į savo namus, mėsos valgytojai yra pamatyti, bėgdami nesuvaldomą. Jos išsigelbėjimas galų gale veda ją į alėją, kuri turi savyje kitus išlikusiuosius. Deja ne visi išlikusieji yra dauguma tvirtų žmonių
Skaityti visą straipsnį “Negyvos apžvalgos aušra.” »

Televizijos apžvalga: Memfis pulsavo (tnt).

parašė , 2012-05-13 11:03

ikas. Policininko renginys! Dabar, kai nėra originali sąvoka, bet ką kūrėjai sugebėjo padaryti, yra viršuje jūsų tipiško detektyvinio romano žaidimas. Joshua Harto ir Liz Garcia yra tikras gyvenimas vedusi pora, kurianti ir rašanti pirmus du Memfio Dūžio epizodus. Ši serija yra skirtingame kontraste FX’s, zidiniu apdaila Pateisintam su lengvesniu-hearted kreipimusi. Svarbiausias skirtumas yra, kad intensyvumas yra paliktas per daug momentų prireikus.

Įsipainiojimas, kad seklys Dwight Hendricks (Jason Lee) susidūrimai priešingas Leitenantas Tanya Rice (Alfred Woodward) laiko ugnį uždegtą tarp dviejų charakterių. Hendricks tiki giliai bendruomene, kur jis gyvena ir žmonės, jis buvo pasamdytas apsaugoti. Jo metodas į nusikaltimų išsprendimą yra labiau atsipalaidavęs, leisdamas įrodymą vesti jį į kaltą partiją (ą)
Skaityti visą straipsnį “Televizijos apžvalga: Memfis pulsavo (tnt).” »

Megahost.lt – profesionalus svetainių talpinimas nuo 1 Lt/mėn

parašė , 2012-03-28 02:58

Daugėjant nekvalifikuotų hostingo sprendimų įmonių vis sunkiau pasidaro atskirti kokybiškas paslaugas nuo taip tik atrodančių. Ypač keblu teisingai priimti sprendimą, kai yra reikalingus geras ir pigus hostingas, kainuojantis litą ar kelis.

Todėl norime jums rekomenduoti jau trečius metus sėkmingai rinkoje veikiančią ir stipriai besivystančią Megahost.lt bendrovę, kurios paslaugomis teko naudotis ir mums patiems. Čia hostingas jums kainuos pradedant nuo 1 Lt/mėn iki 10 Lt/mėn už 9000 MB vietos ir neribotą duomenų srautą. Už visas talpinimo paslaugas galėsite atsiskaityti tiek sms žinute, tiek bankiniu pavedimu.

Maža to, visi Megahost.lt klientai už kiekvieną atsiskaitymą renka taškus, kuriuos vėliau gali iškeisti į įvairius įmonės siūlomus prizus: tiek suvenyrus, tiek rimtesnes dovanas. Taigi hostingas yra perkamas su papildoma pridėtine verte. Svarbu žinoti, kad ši bendrovė neriboja paskyrų skaičiaus, tad nebūtinai visus projektus turite talpinti naudojant tą patį prisijungimo vardą.

Kai hostingas yra nupirktas, patalpinta svetainė gali būti naudojama net 10 nemokamų subdomenų dėka. Taigi turite galimybę būti matomais internete vos už 12 Lt į metus be jokių žvaigždučių ar kitų paslėptų mokesčių!

Jeigu šiuo metu kitų bendrovių hostingas jums kainuoja daug daugiau, Megahost.lt komanda mielai pasiūlys visiškai nemokamai perkelti bet kokio sudėtingumo ir masto projektą į savo serverius.

Turėkite omenyje, – jeigu jūsų poreikius neatitinka standartiniai šios bendrovės planai, susisiekite su klientų aptarnavimo specialistais ir jums bus pasiūlytas unikalus, konkrečiai jūsų atvejį atitinkantis hostingas už puikią kainą.